Kurumsal
Şirket Profili:
MYSİS Teknoloji uzman kadro üstün kalite anlayışı ile elektrik ve elektrik otomasyon başta olmak üzere kamu ve özel şirketlere sürekli hizmet veren, çözüm sunan bir kuruluştur.

İhtiyacımız olan GPRS haberleşme yazılımları, elektronik kart tasarımları, AR&GE ve otomasyon çözümlerini de yine kendi bünyesinde sağlamaktadır. MYSİS, tasarımdan seri imalata kadar kaliteli ve sürekliliği olan bir hizmet verebilmektedir.

2002 Yılında yazılım alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan MYSİS birçok özel projeye imza atarak,2004 yılında rotasını Enerji otomasyonları alanında çözümlere çevirmiştir. Bu konuda uzaktan sayaç okuma yazılımları, uzaktan kompanzasyon takip sistemi ve Enerji izleme ve kontrol yazılımları geliştirmiş, devam eden süreçte Endüstriyel Haberleşme ürünleri ARGE çalışmalarını tamamlayarak halen kendi üretimini yapmaktadır. Ürün gruplarında Endüstriyel GPRS modem ve Digital Giriş-Çıkış üniteleri, Ethernet Modem, PSTN modem ve protokol dönüştürücüler bulunmaktadır.

Amaç ve İlkelerimiz
  • MYSİS’İN amacı; sektörde en iyisi olmak , sürek ve kaliteli bir hizmet sunmaktır.
  • İlkesi kusursuz müşteri memnuniyeti olan MYSİS ; En yüksek kalitede ürün, hizmet ve çözüm sağlayarak ,müşterilerinin saygı ve bağlılığını kazanmayı amaçlamaktadır.
Mysis Teknoloji
Tel: 0541 722 99 90